Sherwood MMORPG

Polskie forum o grze Sherwood

Ogłoszenie

Witam na polskim forum o grze Sherwood! Kliknij tutaj, aby zagrać.

  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Wojna KN vs NeXsUs+ZW+DB (Podam poniżej Przetłumaczenie)

#1 2011-07-15 17:30:43

WladcaLycanow

1 Poziom

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 6
Punktów :   

Wojna KN vs NeXsUs+ZW+DB (Podam poniżej Przetłumaczenie)

KN(Oprócz mnie) Chcialo napaść  na j3.Ludzi z KN było 7 a wrogów 15..Ku zdziwieniu przyszło TDI i walczyli przeciw NeXsUs.Także przyszli ludzie z nijakich klanów(Bez klanów)Niektórzy byli neutrolalni,niektórzy po stronie nexus a jeszcze inni po KN.Myślałem że przegramy,iż wrogów było więcej.Lecz gdy wszedłem(Z niechęcią)Zaczołem WALCZYC.Rzeznia NIESAMOWITA!10 wrogów nA 1!(Grupą)Szczęście,iż przed nie zapowiadaną wojną,chcialo mi sie zrobic elitarne bronie m..i.n Broń podobna do Forkblade'a,tylko że trosze większa i bez takich wycięć  w środku ostrza(Na brzegach ostrza zaostrzenie,broń wygięta jak szabla piracka,jest żywiołu ognia)Zrobiłem quest na tarcze podobną do Spartańskiej(Elite shield,sparta shield czy coś takiego)Dzięki tym "Elitarnym Bronią",przy każdej fali NeXsUs grupĄ NA MNIE, ZABIJAŁEM --Barda-- i innych n00bów.Na każdej walce nie udało mi sie zabić KodiegoPL,władce NeXsUs,władce n00bów(Runnerował gorzej niż dzisiejsze Guesty)Zwykle na wojnie wcale nie ma NeXsUs tylko ich  sojusze..KN ich ciachalo,ciachalo,ciachalo aż sie DOCIACHALO!!Gdy KodiPL zaczoł drzeć się "NX WIN!!Rozejsc sie!" to  KodiPL i jego banda n00bów poszli.Zostały tylko 3 osoby,które taitak siedziały w miejscu i nic nie atakowały.Pewnie uciekli,gdyż bali sie potęgi Kn..


PRZETŁUMACZENIE

Guest(ang.gosć) -Osoba nie zalogowana,nie znająca zasad gry,zwykle to runnerzy i n00by.Mówią teksty typu:"Jak sie robi konia?" "Wyślij mi tarcze" A oto teksty,który dzisiaj z kumplami usłyszalem od 3 "Guestów":

GuestNr1:PEDALY NA KONIACH!
(-Madzik-):Sam jesteś pedał
WOJOWNIKPAWELXX:Sam pedalem jestes
GuestNr2:Pawel podaj hasło do konta
WOJOWNIKPAWEŁXX:Nie
GuestNr2:To jestes (Wyzwisko)(Tu niepamietam przezwiska w texscie)
GuesstNr3:Madzik pobzykamy się?


GUEST TO N00B I TYLE

Noob(ang.żółtodziub) -Osoba która zwykle jest Guestem,nie zna zasad gry,mówi te same texty co powyżej.


Rzeznia\Rzez -Rzez to znaczy prawdobodobnie ZABIJAĆ,TĘPIĆ,MORDOWAĆ.To zapewne pasuje do wojny opisanej powyżej,lub 1\2 wojny światowej.

Runner'ować -Runner(ang.Biegacz,uciekinier)Jako normalne słowo,jest ono pozytywne,lecz w grach MMORPG typu Sherwood Dungeon,jest to już przezwisko\wyzwisko.Jako normalne słowo podajmy przykład,Merry and Timmy is awesome runners!(pol.Merry i Timmy są  niesamowitymi biegaczami!)Lecz w grach MMORPG,bedzie taki przykład:Więc na wojnie biega se wróg  i wali,znowu biega i wali.Jego wrogowie by powiedzieli tak:"Ty zajebany runnerze!!!"

Elitarne Bronie -Nowe bronie,przydające się w walce wręcz.Zwykle składa sie z 1 questa i 1 broni z scrolli.

Scroll(ang.zwój)Scrolle można kupić na t9 w domku z  NPC -chłopakiem.Wejdz tam do domku i podejdz do merchantów 1 sprzedaje scrolle a 2 runy do uzupelnienia scrolla.To wszystko kupujesz za diamenty,które  wyskakują z potworów.

Walka Wręcz -Walka z użyciem broni białej(m.i.n miecze,maczugi itp)Wyjątkiem są łuki.

Quest(ang.misja) -Bierzesz go zwykle od NPC(Postaci,która stoi w miejscu w takich miejscach jak koło teleportu czy domku)Np. Idziesz po questa do Lady Marian,idziesz do podziemi,zabijasz daną liczbe potworów,wracasz do tej samej osoby,masz nagrode.Tak samo  z innymi NPC(Wtedy idziesz do innego miejsca niż podziemia,lub robisz questa na tej samej wyspie)

Offline

 
  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Wojna KN vs NeXsUs+ZW+DB (Podam poniżej Przetłumaczenie)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.battlefield3-hod.pun.pl www.iwf.pun.pl www.ekstranaruto.pun.pl www.naruto-aka.pun.pl www.bloodwar.pun.pl